Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Yok Artık Diyeceğiniz , Yıllar Önce Beraber Olmuş Ünlüler

Ana Sayfa » Foto Galeri » Yok Artık Diyeceğiniz , Yıllar Önce Beraber Olmuş Ünlüler

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Gençlik yıllarında her insanın kendine nazaran çılgınlıkları ve unutulmaz aşkları olur. İlk heyecanlar, kendini arayışlar, başarısızlıklar, başarılar… Üstünden seneler geçse de unutulmayan aşklar yada üstünden seneler geçtikçe unutulup uzaklaşan aşklar…  Hepimiz için organik olan bu akışı, bir sanatçı olarak milyonların önünde yaşamak ise oldukça zor olmalı. Ciddi bir fanatik kitlesine sahipseniz artık sevinciniz, milyonların luğu, hüznünüz ise milyonların üzüntüsü olur. Bu aşamada, bilhassa eski ilişkileriniz bir tek size değil, hayranlarınıza da yabancı ve uzak gelecektir zaman içinde. Ikimiz de bugün bu mevzuya değinelim istedik.

Meltem Cumbul – Burak Kut

Bir zamanların yetenekli oyuncusu ile bebek yüzlü solisti bir arada. O dönem Meltem Cumbul’u her evde imrenen bir genç kız vardı sanırım;)

Delicious

Yok Artık Diyeceğiniz , Yıllar Önce Beraber Olmuş Ünlüler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Sağlıklı Yaşam Koçunuz Geldi | Sağlık Yaşam İçin Önemli Tavsiyeler Mayıs Ayının En Çok İndirilen Filmleri Aç Kalmadan Kilo Vermek İster Misin ? İçeri Buyur Iphone’da Android Wear Nasıl Kullanılır? Erkek Ortaokul Mezuniyet Kıyafetleri GoPro QuikStories Uygulaması Otomatik Düzenlemeler İçin Fırsat Oluşturuyor

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

F5Yaz.Com – Sosyal İçerik Platformu - Tüm Hakları Saklıdır