Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

WhatsApp’ın Bu Özelliği Herkesi Çok Şaşırtacak

Ana Sayfa » Güncel » WhatsApp’ın Bu Özelliği Herkesi Çok Şaşırtacak


WhatsApp, kullanıcılarının işletmelerle iletişime geçmelerini kolaylaştıracak yeni bir özelliği kontrol etmeye başladı. Feysbuk’un haiz olduğu platformun yeni özelliği işletme hesaplarına Instagram ya da Twitter’da olduğu şeklinde “yeşil tik” vererek doğrulanmış işletme hesaplar olduklarını gösterecek.

WhatsApp’ın geliştirmekte olduğu tek özellik de bu değil. Günlük 1 milyar etken kullanıcısı olan WhatsApp işletmeler için apayrı bir uygulama geliştiriyor olabilir. Çıkan söylentilerin temeli hiç de zayıf değil. Feysbuk Kariyer Sayafsı’nda yeni oluşturulan bir iş ilanı işletmeler için hususi bir uygulama için bir uzman arayışında olduklarını gösteriyor.

Onaylanmış hesaplar

Onaylanmış işletme hesapları ile mesajlaşmak normalden değişik bir tecrübe olacak. WhatsApp’ın sıkça sorulan sorular sayfasından öğrendiğimize bakılırsa mesajlar sarı renkli olacak. Ek olarak atılan mesajlar da silinemeyecek. Niçin silinemeyeceğine dair bir informasyon paylaşılmamış.

“Yeşil Tik” şu anda tüm işletmelere sunulmuyor. Kontrol sürecince belirli sayıdaki işletmeler bu özelliği kullanabilecekler.

İşletmeler için hususi uygulama

Bu yeşil tik özelliği yeni gelecek uygulamanın bir öncülü olabilir. Zira WhatsApp şu anda birinci önceliği ” Android için WhatsApp İşletme Uygulaması’nda uzman olacak” bir teknik uzman arayışında.

WhatsApp’ın Bu Özelliği Herkesi Çok Şaşırtacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Filmlerde Sürekli Dinlediğiniz Ve Aklınızda Kalan Müzikler Var Hani ! Hasta Olmanızı Engelleyecek Beslenme Önerileri Çekimleri Bitmiş Olmasına Rağmen Gösterime Giremeyen Filmler Bilim Adamları Açıkladı : Sosyal Medya Zayıflatıyor Bankamatiklerden Komisyonsuz Daha Fazla Para Çekme İşlemi Nasıl Yapılır? Konya Gezi Rehberi | Gezilecek Yerler | Otel Tavsiyeleri

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Bumerang - Yazarkafe

F5Yaz.Com – Sosyal İçerik Platformu - Tüm Hakları Saklıdır

%d blogcu bunu beğendi: