Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

WhatsApp’ı Kaç Kişi Kullanıyor Hiç Merak Ettiniz Mi ?

Ana Sayfa » Sosyal Medya » WhatsApp’ı Kaç Kişi Kullanıyor Hiç Merak Ettiniz Mi ?

WhatsApp'ı Kaç Kişi Kullanıyor Hiç Merak Ettiniz Mi ? Hepimizin oldukça sevilmiş olduğu mesajlaşma uygulaması WhatsApp yeni bir rekora imza attı. Geçtiğimiz yıl her ay 1 milyar kullanıcı tarafınca kullanılan WhatsApp, dün blogundan duyurduğu habere nazaran artık her gün 1 milyar kullanıcı tarafınca kullanılıyor.

Fotoğraf paylaşımlarından grup konuşmalarına, Status üstünden durum güncellemelerinden görüntülü aramalara kadar arkadaşlarımıza iletişime geçmemizi her alanda kolaylaştıran WhatsApp’ın bu kadar etken kullanıcıya erişmiş olması şaşırtıcı değil elbet. Devamlı kendini güncellemeye ve yeni özellikler üretmeye devam eden uygulama duyurusunda değişik sayılar da paylaşmayı dikkatsizlik etmedi.

Bu rapora nazaran her gün uygulama üstünden 55 milyar bildiri gönderimi yapılıyor. Bunun yanında her gün 4,5 milyar fotoğraf paylaşılırken 1 milyar da video paylaşımı gene WhatsApp üstünden gerçekleştiriliyor. Dünya genelinde 60 dilde hizmet veren WhatsApp’ın aylık etken kullanıcı sayısı ise 1,3 milyar. Aylık kullanıcı sayısının artışı 1 milyar bandından sonrasında yavaşlamış olsa da kullanıma getirdikleri özellikler yardımıyla ellerindeki kullananların daha çok etkileşime girmesini elde etmiş olmaları takdir edilmesi ihtiyaç duyulan bir çalışmadır.

Delicious

WhatsApp’ı Kaç Kişi Kullanıyor Hiç Merak Ettiniz Mi ? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Hesap İşletim Ücretini Geri Almak Mümkün Mü? Keşfedilmesi Gereken Efsane Filmler Kuşağı İzlenmesi Gereken Filmlerden Biri : Split (Parçalanmış) Size Dünyanın En Samimi Adamını Gösterelim mi ? Tatili Ucuza Getirmek İçin Bakın Neler Yapıyorlar ? Yüzünüzde Şişme Ve Pembeleşme Mi Var ?

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

F5Yaz.Com – Sosyal İçerik Platformu - Tüm Hakları Saklıdır