Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Tesla Tarafından İnsansız Elektrikli Tırlar Üretildi

Ana Sayfa » Teknoloji » Tesla Tarafından İnsansız Elektrikli Tırlar Üretildi

Şuan kim bilir yaşayan en büyük efsanelerden kabul edilen Elon Musk, icatlarında durdurak bilmiyor. SpaceX denemelerine devam eden Elon Musk, bir taraftan da tamamen elektrik ile çalışan Tesla modellerini geliştirmeye devam ediyor. Tesla markası binek vasıta tiplerinde geliştirilmeye başlamıştı. Günümüzde Tesla elektrikli tır üretimlerinede başladı. Elon Musk, tamamiyle insansız olarak çalışacak Tesla tırlarınında yakında yollarda olacağı haberini verdi.

Bu gelişme ile otonom çalışan tırlar yardımıyla taşımacılık sektörü oldukca değişik bir boyut haline gelebilir. Eylül ayında bir etkinlikte bu Tır’ın Elon Musk tarafınca açıklanması umut ediliyor.

Son günlerde otomobil endüstrisinde oldukça konuşulmaya başlanan otonom teknolojisi gelecek yıllarda hayatımızdaki yerini alacak.

Tesla Tarafından İnsansız Elektrikli Tırlar Üretildi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Artık Çok Fazla Su İçmenize Gerek Kalmayacak Çamlıca Tepesi Gezi Rehberi Sürpriz Sonla Biten Birbirinden Mükemmel 10 Film Hangi Web Tarayıcısını Kullanacağınızı Bilmiyor Musunuz ? Makyaj Çantasında Mutlaka Olması Gerekenler Neler ? Akıllı Telefonların Şarj Ömrünü Uzatmak için Ne Yapılabilir?

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Bumerang - Yazarkafe

F5Yaz.Com – Sosyal İçerik Platformu - Tüm Hakları Saklıdır

%d blogcu bunu beğendi: