Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Filmlerde Sürekli Dinlediğiniz Ve Aklınızda Kalan Müzikler Var Hani !

Ana Sayfa » Sinema » Filmlerde Sürekli Dinlediğiniz Ve Aklınızda Kalan Müzikler Var Hani !

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

filmlerde akılda kalan müzikler
Reklamlar ve markalar tv dünyasının vazgeçilmezleri. Her ne kadar reklamları oldukca sevmesek de çeşitli yararları olduğu da kati. İşin ticari tarafı haricinde kimi süre oldukca ustalaşmış çekilmiş, izlemesi hakkaten oldukca keyifli reklamlarla karşılaşabiliyoruz. Görselliğin haricinde müzik kullanımı da oldukça etkili oluyor. Öyleki ki kullanılan parçalara “Ben bunu daha ilkin niçin dinleyemedim” bile dedirtebiliyor ya da kısacık reklam süresi içinde o şekilde bir ruh haline sokabiliyor ki, duygusal anlamda bu dünyadan adeta soyutlanabiliyorsunuz.
Nitekim beyaz perdede da aynı soyutlanma halini yaşabiliyorsunuz. Beyaz perdenin bu mevzuda reklamlara nazaran daha avantajlı konumda yer aldığını söylemek yanlış olmaz.
İşte bu ruh halinizi değiştirebilecek düzeyde on iki şarkı aşağıda yer verilmiştir. Kulağınızın pası silinsin. İyi dinlemeler…
Not: Reklama girmemesi açısından hangi reklam filmine ilişik olduğu yazılmamıştır.
1. My Silver Lining – First Aid Kit
Bir otomobil reklamında karşılaştığım bu şarkı ile dingin bir yolculuğa çıkacağınız kati. 2007 senesinde kurulmuş, iki hanımefendiden oluşan İsveçli bir gruba ilişik. Bugüne dek 4 albümleri mevcut.
Delicious

Filmlerde Sürekli Dinlediğiniz Ve Aklınızda Kalan Müzikler Var Hani ! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Aldığım Telefon Kaçak Çıkarsa Ne Yapacağım ? Kitap Kurdu Olanlar İçin Ölmeden Önce Okunması Gereken 15 Eser Bağışıklık Sistemini Güçlendiren 10 Mucize Besin Gebelik Döneminde Obezitenin 8 Tehlikesi PES 18 Sistem Gereksinimleri ve Çıkış Tarihi 70 Yaş Üzerindeki Kişilere Kredi Veren Bankalar? Kredi Yaş Sınırı Nedir?

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

F5Yaz.Com – Sosyal İçerik Platformu - Tüm Hakları Saklıdır