Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Sürpriz Sonla Biten Birbirinden Mükemmel 10 Film

Ana Sayfa » Güncel » Sürpriz Sonla Biten Birbirinden Mükemmel 10 Film

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

sürpriz sonla biten mükemmel filmler

Beyaz perdede ağlatmak kolay, güldürmek zor, şaşırtmak ise fazlaca daha zor olsa gerek. Geniş bir kitlenin algılarıyla zekice oynayabilmek, yaptıkları tahminler mevzusunda onları yanıltmak ayrı bir yaratıcılık ve kurgu gerektirir.

Bazı filmler var ki seyrettiğimiz süre süresince bir sonraki sahnede ne göreceğimizi kolayca tahmin ederiz, ortaya teoriler atarız, hatta “bu ne klişelik bu şekilde” diye yakınma ederiz. Biz filmin sonunda neyle karşılaşacağımıza oldukça eminken, seyrettiğimiz o bunaltan ve klişe film son 10 dakikada aniden değişmiş olur ve yaptığımız tüm tahminler bizi yarı yolda bırakır.

Zindan Adası (Shutter Island)

Dennis Lehane’in aynı adlı romanından uyarlanan 2009 yapımı Shutter Island, bir Amerikan polisinin yitik bir suçluyu aramak için, ruhsal hastalıkları olan insanların kalmış olduğu bir hapishaneye gitmesini mevzu alıyor.

Delicious

Sürpriz Sonla Biten Birbirinden Mükemmel 10 Film - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Mide Küçültme Ameliyatı Yaptırmak Sağlıklı Mı ? Assassin’s Creed Origins İçin Çıkış Tarihi Belli Oldu Kafein Kullanmadan Da Odaklanabileceğinizi Ve Enerjinizi Arttırabileceğinizi Biliyor Musunuz ? Apple’ın Otonom Sistemler Üzerindeki Çalışmaları Akıllara Zarar Hac Hurmasının Faydaları Saymakla Bitmiyor Mayıs Ayının En Çok İndirilen Filmleri

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

F5Yaz.Com – Sosyal İçerik Platformu - Tüm Hakları Saklıdır