Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Skoda’da Artık Elektrikli Araç Üretiyor | Vision E

Ana Sayfa » Güncel » Skoda’da Artık Elektrikli Araç Üretiyor | Vision E

Skoda, gelecek vizyonunu gösteren Vision E konsept aracını tanıttı. Markanın gelişme stratejisinin bir parçası olan elektrikli konsept, bununla beraber firmanın gelecekteki tasarım dilini de yansıtıyor. Vision E, Şangay Otomobil Fuarı’nda gösterildikten sonrasında Skoda Müzesi’nde sergilenmeye başladı.

Vision E 120 yıldan uzun bir geçmişe haiz Skoda tarihinin ilk elektrikli konsept aracı olarak dikkat çekiyor. Skoda Bağlantı servislerinin ve gelişmiş destek sistemlerinin de gösterildiği vasıta, uzun bir menzile, kolay şarj teknolojisine ve düşük tüketime haiz.

Modüler elektrikli platformu üstüne meydana getirilen Vision E, iki elektrikli motoruyla 225 kW güç çıkışına haiz. 180 km/s maksimum hıza haiz olan vasıta, verimli ve kuvvetli lityum iyon bataryalarla 500 km menzil sunuyor. Uzun aks aralığıyla geniş bir iç hacim sunan Vision E, SUV seçimi yüksek oturma pozisyonunu ve coupe otomobillerin dinamik çizgilerini bir araya getiriyor.

2011’de Vision D, 2014’te Vision C ve 2016’da Vision S ile tasarım dilini giderek geliştiren marka, şimdi ise Vision E ile tasarım dilini yeni bir seviyeye taşıdı.

Skoda, 2019’da üretilecek plug-in hibrit araçlara ek olarak 2025 yılına kadar tamamen elektrikli beş aracı yollara çıkarmaya hazırlanıyor. Buna bakılırsa her satılan dört araçtan biri plug-in hibrit yada tamamen elektrikli olacak.

Delicious

Skoda’da Artık Elektrikli Araç Üretiyor | Vision E - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Dünyanın Merkezi İstanbul’da Gezilecek Yerler Listesi Makyaj Çantasında Mutlaka Olması Gerekenler Neler ? Dünyanın En Zenginleri Listesi | Aralarında Türk Var Mı Acaba ? Mayıs Ayının En Çok İndirilen Filmleri Angry Birds Evolution Android Ve iOS İçin Yayınlandı Facebook’tan Eşinizi Hemen Silin Yoksa …

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

F5Yaz.Com – Sosyal İçerik Platformu - Tüm Hakları Saklıdır