Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Mayıs Ayının En Çok İndirilen Filmleri

Ana Sayfa » Güncel » Mayıs Ayının En Çok İndirilen Filmleri

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Haftanın en fazlaca indirilen filmleri sıralaması ile karşınızdayız. Bakalım 15 Mayıs itibarıyla geride bıraktığımız hafta en oldukça hangi filmler indirilmiş?

Her ne kadar içerik üreticileri senelerdir torrent‘ın önüne geçmek istese de bu pek mümkün olmuyor bildiğiniz benzer biçimde. Her gün milyonlarca insan “Torrent’a düşen” filmleri, müzikleri ve dizileri indirmeye devam ediyor.

Peki 15 Mayıs itibarıyla sonlanan geçtiğimiz hafta en fazlaca hangi filmler indirildi?

1- Logan

Yakın gelecekte, bitkin savaşçı Logan’ın önemsediği tek şey hasta olan Profesör X’i Meksika sınırında saklamaktı. Sadece Logan’ın dünyadan ve kendi efsanesinden saklanma çabası, karanlık güçler tarafınca takip edilen genç bir Mutant’ın gelişiyle sonlanmış olur.

Delicious

Mayıs Ayının En Çok İndirilen Filmleri - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Kotalı İnterneti Kotasını Aşmadan Kullanma Yöntemleri Sahil Turu Düşünenler İçin Dünyanın En İyi 10 Oteli Ukrayna Hakkında Hiç Duymadığınız 25 Enteresan Bilgi Kafein Kullanmadan Da Odaklanabileceğinizi Ve Enerjinizi Arttırabileceğinizi Biliyor Musunuz ? Dünyanın En Büyük Toprak Kayması Çin’de Gerçekleşti Iphone Telefonunda Android Kolaylığını Yaşayabileceğini Biliyor Musun ?

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

F5Yaz.Com – Sosyal İçerik Platformu - Tüm Hakları Saklıdır