Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Makyajlı Fiat 500L Tanıtıldı

Ana Sayfa » Otomobil » Makyajlı Fiat 500L Tanıtıldı

İtalyan otomobil devi Fiat, 500L modelinin makyajlı halini görücüye çıkardı. Dış tasarımında yalnızca dikkatli gözlerin fark edebileceği yenilikler barındıran yeni 500L’in %40’ı yenilenmiş sadece yeni bir motor seçeneği sunulmuyor.

Fiat 500L 3 değişik versiyon ile satışa sunulacak. Bunlar Urban, Cross ve Wagon olarak sıralanıyor. Evvelinde olduğu şeklinde tüm versiyonlar 2610 mm’lik dingil mesafesine haiz şasi üstünde tasarlanmış. Urban ve Cross versiyonları sırasıyla 4240mm ve 4280mm uzunluğa haiz ve 5 kişilik oturma alanı sunuyorlar. 500L Cross, 500L urban’ın yerden 25 mm daha yüksek hali ve daha tasarımında off-road çizgileri hakim. Eskiden Living olarak tanıdığımız, şimdi ise Wagon adını alan versiyon ise 7 şahıs kapasiteli.

Makyajlanan 500L’in iç tasarımda dikkat çeken detaylar; yeni direksiyon simidi, ortası dijital ekranlı gösterge paneli, Apple CarPlay ve  Android Auto destekleyen 7 inçlik dokunmatik ekran ve daha kaliteli kaplama ve döşeme malzemeleri olarak sıralanıyor.

Delicious

Makyajlı Fiat 500L Tanıtıldı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Yüz Kızarıklığını Giderecek Bitkisel Çözüm Cilt Sorunları İçin En Etkili Maske Araba Kullanmayı Seviyor Musunuz ? Dünya’nın En Tehlikeli Yollarına Baktıktan Sonra Bir Kez Daha Düşünün İnternette Yaptığınız Yorumlar Artık Denetim Altında Yıllarca Biriken Paralarınızı Nasıl Değerlendirmelisiniz ? En Ünlü Caddeler Listesinde Dünya’nın İlk 25’i

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

F5Yaz.Com – Sosyal İçerik Platformu - Tüm Hakları Saklıdır