Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

LG G7 Türkiye’de Satış Tarihi

Ana Sayfa » Teknoloji » LG G7 Türkiye’de Satış Tarihi
LG G7

Akıllı telefon dünyasının beklenen serilerinden biri haline gelen LG G7, yeni iddialarla birlikte tekrardan gündem oldu. Telefonların bir kez daha gündem olmasının sebebi ise çıkış zamanı mevzusunda gelen iddialar. LG G7 beklenen süreden daha mı erken gelecek? İddialar neler? İşte tüm detaylar.

Qualcomm, şimdilerde yeni seri amiral gemisi işlemcileri üstünde çalışmalarını devam ettirmekte. Snapdragon 835 serisinden sonrasında gelmesi beklenen yeni seri Snapdragon 845 işlemcilerinin, iyi mi teknolojilere haiz olacağından oldukça, bu serinin hangi akıllı telefonlarda kullanılacağı merak edilmeye başlandı. İlk bilgiler ise yeni işlemcileri LG’nin kullanacağı yönünde olmuştu.

Amiral gemisi LG G6 akıllı telefonlarında yeni seri işlemcilerini kullanamayan LG’nin bu sefer hata yapmayacağı ve yeni seri işlemcileriyle LG G7 amiral gemisi akıllı telefonlarını çıkaracağı belirtilmişti. Haliyle ilk iddialara gore yeni Snapdragon 845 işlemcilerin kullanacak olan ilk modelin LG G7 serisi olacağı konuşuluyordu. Markanın elini acele tutacağının açıklanmasından derhal sonrasında mevzu hakkında mühim bir iddia daha geldi.

LG G7 Erken Mi Gelecek

LG G7 Çıkış Zamanı Açıklandı Mı?

LG’ye oldukça yakın kaynaklar tarafınca meydana getirilen haberlerle birlikte yeni seri akıllı telefonların beklenen çıkış tarihlerinden fazlaca daha ilkin geleceği açıklandı. Direkt LG G7 için ortaya atılan iddialara gore amiral gemisi akıllı telefonların 2018 yılının Ocak ayında kısaca 2018 yılının derhal başlangıcında geleceği belirtiliyor. iPhone 8 serisinin sonrasında gelecek olması ve Snapdragon 845 işlemcilerini kullanacağının belirtilmesi, LG’nin akıllı telefon pazarındaki yerini yükseltmek istediğini gösteriyor. Tüm bu iddialar ne kadar doğru ya da LG G7 için çıkış zamanı bilgisi ne süre doğrulanacak? Hemen hemen net açıklamalar gelmiş değil.

Kati olan durum ise markanın LG G6 serisinde eleştiriler almasına yol açan işlemci ve teknik donanım eksikliği benzer biçimde hataları bir kez daha yapmayacağı. Aslına bakarsan bunun için markanın LG G7 akıllı telefonlarında yığın benzeri problemler yaşamaması adına erken davrandığından bahsediliyor. İddiaları güçlendiren bölümde bu nokta. Gene de resmi açıklamadan ilkin çıkış zamanı mevzusu bilmek oldukça zor olacak.

Delicious

LG G7 Türkiye’de Satış Tarihi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Babalar Günü Hediye Fikirleri – Ne Alabilirim ? Her Kadının Mutlaka İzlemesi Gereken 10 Efsane Film Hac Hurmasının Faydaları Saymakla Bitmiyor Bu Ay Sinemada Mutlaka İzlenmesi Gereken Filmler | Mayıs 2017 Doğum Lekelerindeki Tehlikeye Dikkat Edin Filmlerde Sürekli Dinlediğiniz Ve Aklınızda Kalan Müzikler Var Hani !

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

F5Yaz.Com – Sosyal İçerik Platformu - Tüm Hakları Saklıdır