Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Kaşlara Düzen Vermek ve Güzelleştirmek İçin Neler Yapılmalı?

Ana Sayfa » Moda » Kaşlara Düzen Vermek ve Güzelleştirmek İçin Neler Yapılmalı?
Kaşlara Düzen Vermek ve Güzelleştirmek İçin Neler Yapılmalı?

Bayanların naturel makyajlarından biri kaşlarıdır. Doğru görünüme haiz kaşlar, gerçek makyajın da ortaya çıkmasına destek sunar. Bu yüzden kaşların tertipli olması oldukca önemlidir. Peki kaşlara seviye vermek ve güzelleştirmek için neler yapılmalı? Probleminin cevabı yazımızın devamında içeriyor;

Kaşlar Ustalaşmış Ellere Emanet Edilmeli

Kaşlarınızı aldırmak ya da toplatmak istediğinizde, kesinlikle ustalaşmış birinin ellerine emanet edin. Zira kaş alımında yapılacak en küçük hata, kaşların naturel görünümünü bozabilir ve genel görünümünüze fena tesir edebilir.

Doğru Ürünler Seçmeye Çaba Edin

Kaşlara yönelik makyaj uygulamalarında kalem, jel, maskara ve mum şeklinde birçok şekillendirici kullanılıyor. Sadece kaşınızın yapısına bakılırsa ürünler seçmeniz mühim. Doldun ve kalınca kaşlara sahipseniz, aldığınız ürünlerin daha azca pigmentli olmasına itina gösterin. Ek olarak durağan(durgun) kaşlara haiz olmak istiyorsanız, kesinlikle suya dayanıklı ürünler seçmelisiniz.

Kaş Renginizi Belirleyin

Kaşlarınızın rengini belirlediğinizde, alacağınız ürünlerin o renge uyumlu olmasını sağlarsınız. Kaş renginize uyan tonlarda ürünler tercih ederseniz, organik görüntünün bozulmasına engel olmuş olursunuz.

İdeal Kaş Şeklini Bulun

Kişinin yüzüne yakışacak en ideal kaş şekli, doğalında mevcud şeklidir. Bu yüzden doğduğunuzdan beri olan kaş şeklini, mümkün olduğunca azca değiştirmeye itina gösterin. Kaşlara keskin açılar vermek ya da iki kaşın arasını fazlasıyla açmak, düşündüğünüzden fena bir görünüm ortaya çıkarabilir. Bu yüzden ustalaşmış ellerden şaşmamak gerekiyor.

Delicious

Kaşlara Düzen Vermek ve Güzelleştirmek İçin Neler Yapılmalı? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Kafein Kullanmadan Da Odaklanabileceğinizi Ve Enerjinizi Arttırabileceğinizi Biliyor Musunuz ? Apple Music Aboneliğini İptal Etmek İstiyor Musunuz ? Balayına Gidecek Çiftler İçin Sıradışı Yerleri Belirledik Diyet Yapayım Derken Uzak Durmanız Gereken Yanlışlar Sadece 10 Adımda Depresyona Son Facebook’tan Eşinizi Hemen Silin Yoksa …

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

F5Yaz.Com – Sosyal İçerik Platformu - Tüm Hakları Saklıdır