Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

İzleyene Yoğun Duygulalar Yaşatan Son Yılların En İyi Aşk Filmleri

Ana Sayfa » Güncel » İzleyene Yoğun Duygulalar Yaşatan Son Yılların En İyi Aşk Filmleri

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Aşk şüphesiz dünyadaki en güzel duygudur, hele bir de karşılığı var ise tadından yenmez. Aşkı her şeye karşı duyabilirsiniz; insana, doğaya, spora, tanrısal güçlere… Yeter ki insan sevmek, aşık olmak istesin. İşte son 5 senenin yer yer en duygusal, yer yer en muzip, izledikten sonrasında bana da bana da diyeceğiniz aşk filmleri.

Bir Gün (One Day, 2011)

Bir Gün (One Day, 2011)

Emma (Anne Hathaway) ve Dexter (Jim Sturgess) tanıştıkları ilk günden itibaren birbirlerinin kaderine yazılmışlardır. Sadece değişik toplumsal çevrelerden gelen bu iki insan ‘en iyi dostlar’ çerçevesinde takılırlar ve ayrı hayatlar ve aşklar yaşarlar. Seneler geçer ve hepimiz her senenin bir günü çiftin aralarındaki ilişkiye tanıklık ederiz. Bu aslen ikilinin arasındaki aşktan başka bir şey değildir.

Delicious

İzleyene Yoğun Duygulalar Yaşatan Son Yılların En İyi Aşk Filmleri - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

100 Yıl Sonra Teknoloji Nasıl Olacak ? Çanakkale Assos Gezi Rehberi Eski Telefonları En İyi Şekilde Değerlendirmek İçin Neler Yapılabilir ? Bağışıklık Sistemini Güçlendiren 10 Mucize Besin Berlin’e Yolunuz Düştüyse Bu Rehberi Mutlaka Okuyun Finlandiya Eğitimi Mükemmel Ya Deyip Dururuz.Peki Sebebini Hiç Merak Ettiniz Mi ?

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

F5Yaz.Com – Sosyal İçerik Platformu - Tüm Hakları Saklıdır