Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Iphone Telefonunda Android Kolaylığını Yaşayabileceğini Biliyor Musun ?

Ana Sayfa » Güncel » Iphone Telefonunda Android Kolaylığını Yaşayabileceğini Biliyor Musun ?

Apple kullanıcıları genel olarak Android işletim sistemi yüklü cihazları sevmezler ve kullanmazlar. Bunun iki önemli sebebi var, ilki Android işletim sisteminin kendisi. IOS işletim sistemi devamlı daha mütevazı, şık ve kullanışlı gelmiştir bu kişilere. İkinci niçin ise Android işletim sistemi yüklü cihazların, Apple’ın sunduğu kaliteli aygıt deneyimini sunamıyor olması.

Bu aşamada Apple kullananlarının da Android işletim sistemi kullanmayı tercih edebileceğini düşünen mobil ürün tasarım ajansı Trendigi Android işletim sisteminin açık kaynak olmasından da faydalanarak akıllı bir telefon kılıfı geliştirmiş.

Bu telefon kılıfı, iPhone aletinızda Android işletim sistemini kullanmanızı sağlıyor. Bununla birlikte yalnız şarj bölümünden taktığınız bir kablo aracılığıyla. Böylece iPhone cihazınızda Android işletim sistemi deneyimi yaşayabiliyorsunuz ve bununla beraber markanıza ihanet ettiğiniz hissine kapılmadan.

Bu projeden de anlaşılacağı üzere açık kaynak kodlu yazılımlar devamlı mucitlere fırsatlar verir ve bir çok değişik proje hayata geçirilebilir. 3d yazıcılar ile telefon kılıfını oluşturun ve çalışan işletim sistemi donanımını bu kılıfa entegre edin.

üç boyutlu yazıcılar ve açık kaynak kodlu yazılım ile yapabileceklerinizin sınırı olmadığını bir kez daha görüyoruz.

Delicious

Iphone Telefonunda Android Kolaylığını Yaşayabileceğini Biliyor Musun ? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Angry Birds Evolution Android Ve iOS İçin Yayınlandı Facebook’da Ünlü Olmak İçin Yapılması Gerekenler Eski Telefonları En İyi Şekilde Değerlendirmek İçin Neler Yapılabilir ? Çekimleri Bitmiş Olmasına Rağmen Gösterime Giremeyen Filmler Kotalı İnterneti Kotasını Aşmadan Kullanma Yöntemleri Sadece 10 Adımda Depresyona Son

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

F5Yaz.Com – Sosyal İçerik Platformu - Tüm Hakları Saklıdır