Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Iphone | Ios Youtube Videolarını Arka Planda Oynatma

Ana Sayfa » Güncel » Iphone | Ios Youtube Videolarını Arka Planda Oynatma

iPhone‘unuzdan internette gezinirken, uygulamalarınızı kullanırken bir taraftan da YouTube’dan müzik dinlemek istiyorsunuz sadece iOS 7 arka planda YouTube videolarını çalıştırmanıza izin vermiyor. Öteki bir deyişle daha önceki iOS versiyonlarında mevcut olan arka planda YouTube kullanabilmek iOS 7 ile tarihe karışmış durumda.

Sadece her insanın yakınma etmiş olduğu bu engelin üstesinden gelmenin de bir yöntemi var. iOS 7’nin izin vermediği bu durumu minik bir hileyle aşmak mümkün. Aşağıda adımlarını anlatacağımız yöntemle bir taraftan iPhone’unuzda oyun oynarken, haber okurken, e-postalarınıza yanıt verirken ya da toplumsal ağlar içinde gezinirken bir taraftan da YouTube’dan istediğiniz videoyu arka planda oynatabilirsiniz.

İşte iPhone’dan kesintisiz bir YouTube deneyimi yaşamak için kullanabileceğiniz yöntemin adımları…

1. Maalesef bu yöntemi resmi YouTube uygulamasını kullanarak gerçekleştiremiyoruz; şu sebeple uygulama buna izin vermiyor. Bunun için Safari’den youtube.com‘a bağlanmalısınız.

2. Tarayıcıdan açtığınız YouTube’da istediğiniz videoyu bulun ve oynat tuşuna basın.

3. Video çalmaya başladıktan sonrasında Home tuşuna basarak sayfadan çıkın. Bu sırada organik olarak video duracak; fakat korkmayın birkaç saniye içinde tekrardan çalıştırmaya başlayacağız.

4. Şimdi iPhone’unuzun ana ekranında Control Center menüsünü çıkarın. Burada azca ilkin açtığınız YouTube video linkini görmüş olacaksınız. Derhal üstündeki oynat tuşuna basın. Video çalışmaya başlamış olacak

5. Control Center’ı kapatın. Videonun hala arka planda oynamaya devam ettiğini farkedeceksiniz. Şimdi iPhone’unuz üstünde her işlemi yapmakta özgürsünüz; zira video sonlanana kadar çalmaya devam edecek.

* Ek olarak aynı yöntemi iOS 7 yüklü iPad ve iPod Touch’ınızda da uygulayarak kesintisiz YouTube deneyimi yaşayabileceğinizi belirtelim.

Delicious

Iphone | Ios Youtube Videolarını Arka Planda Oynatma - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

WhatsApp’ı Kaç Kişi Kullanıyor Hiç Merak Ettiniz Mi ? Gençleşmek İçin Ameliyat Olmanız Şart Değil ! Uzay Ülkesinde Yaşamak İçin Yerinizi Şimdiden Alın Akıllı Telefon Kullanım Oranı En Yüksek Ülke Sizce Kim ? 17 Nisan Pazartesi Referandum Sonrası Okullar Tatil Edildi Instagram Hakkında Bunları Duyunca Çok Şaşıracaksınız

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

F5Yaz.Com – Sosyal İçerik Platformu - Tüm Hakları Saklıdır