Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Iphone 8’in Görüntüleri İnternete Sızdı | İlk Siz Görün

Ana Sayfa » Güncel » Iphone 8’in Görüntüleri İnternete Sızdı | İlk Siz Görün

iphone 8 görüntüleri , fiyatı , özellikleri

Apple’ın Eylül ayında gerçekleştireceği büyük etkinliğe yaklaştıkça sızıntılar ortaya çıkmaya başlıyor.

Slashleak.com da paylaşılan görsellere nazaran, iPhone 7s, iPhone 7s Plus ve iPhone 8 olmak suretiyle 3 yeni model geliyor. Bu modellerin tam görüntüleri ortaya çıkmasa da bazı yorumlar yapılmasına olanak veren kalıplar ortaya çıktı.

iphone 8 yeni özellikleri neler

Bu görüntülere bakılırsa bir kaç yorum yapabiliriz. İlk olarak iPhone 8’in boyutu ortalama 5 inç benzer biçimde bir oranda olacak. Doğrusu şu anda kullandığımız 4.7 inç iPhone modelinden birazcık daha büyük. Power butonunun birazcık büyük olması, parmak izi okuyucunun oraya eklenmiş olabileceği yorumlarını ortaya çıkarıyor.

iphone 8 türkiye fiyatı ne kadar

iPhone 8’in arka görüntüsü olduğu söylenen bu görüntüye nazaran de Apple, yeni kamerasını dikey konumlandırıyor ve bir fazlaca söylenti dolaşan parmak okuyucunun arkada olacağı iddiası da bu iddia ile yalanlanmış oluyor.

Bu söylentiler ne kadar doğru kim bilir fakat Eylül ayında Apple’ın yüzünün yine gülmesi için her insanın yüzünü güldürmesi koşul.

Delicious

Iphone 8’in Görüntüleri İnternete Sızdı | İlk Siz Görün - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

2017’nin En Güzel Gelinlik Modelleri Eski Telefonları En İyi Şekilde Değerlendirmek İçin Neler Yapılabilir ? Hangi Web Tarayıcısını Kullanacağınızı Bilmiyor Musunuz ? Yüz Kızarıklığını Giderecek Bitkisel Çözüm Apple’ın Otonom Sistemler Üzerindeki Çalışmaları Akıllara Zarar Türk Yapımı Bilim Kurgu “Geçit” 2117’ye Uzanacak

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

F5Yaz.Com – Sosyal İçerik Platformu - Tüm Hakları Saklıdır