Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

iPhone 8 Ne Zaman Türkiye’ye Gelecek ? Renk Seçenekleri Ve Detaylar

Ana Sayfa » Güncel » iPhone 8 Ne Zaman Türkiye’ye Gelecek ? Renk Seçenekleri Ve Detaylar

iPhone-8-2017-sonuna-kadar-nakliye-yapılmıyor-beyaz-renk-seçeneği-yok-840x275

Bu senenin iPhone sezonuna daha da yakınlaştıkça , Macotakara’dan gelen yeni bir raporda , gecikmeler ve ilk tedarik sıkıntısı da özetleniyor.

Raporda, “premium model” in büyük olasılıkla iPhone 7s ve iPhone 7s Plus’ın yanında açılacağı açıklanıyor sadece piyasaya sunulması büyük olasılıkla yıl sonuna kadar ertelenecek …

Bilhassa Macotakara, Apple’ın Ekim 2018 yılının ilk çeyreğinde başlamış olacak olan 2018 yılının ilk yarısı süresince “olasılığı” bulunduğunu deklare etti. Bu, ek raporların geçmiş olduğu Kasım ayı başlangıcında ve öteki raporların iddialarıyla aynı oranda düşüş anlamına gelecektir .

Ek olarak, raporda “başlangıç ​​satış sürecinin sınırı olan olma ihtimali yüksek” deniliyor.

Rapor, arz ve üretim söylentilerinden yola çıkarak, Apple’ın beyaz renkli bir seçenekle iPhone üretmeyeceğini söylüyor. Ayrıntılar belirsiz olsa da, erken üretimin, aleti ” beyaz” hale getirmenin “mümkün olmadığını” ve ek olarak “bu renk farklılığının azca bulunduğunu” öne sürdüğünü belirtti . Daha ilkin gösterilen bir raporda, cihazın yeni bir ayna benzeri renk varyasyonu içinde olacağını öne sürdü. , Sadece bugünkü rapordan asla bahsedilmiyor.

Dokunmatik Kimlik erişince, Macotakara o parmak izi teknolojisi güç düğmesi dahil edilecek düşüktür iddia bazı yeni tavsiye ettiler işler şeklinde . Sadece, bu raporda, Dokunmatik Kimliğin nerede olacağına dair ek ayrıntılar bulunmamakta.

Son olarak, rapor, iPhone 8’in “bir gökkuşağında renk sertifikası ve bir yüz tanıma sertifikası toplayan” Face ID biçiminde yüz tanıma ekleyeceğini “olası” bulunduğunu açıklıyor. Ek olarak, Apple’ın “organik açma Mekanizması “nın uyarılmasına katkıda bulunurken, tam olarak bu özelliğin iyi mi işleyeceği belli değil.

Macotakara, bu yıl iPhone 8 söylentilerinin ardındaki öteki kaynaklardan oldukça daha kuvvetli bir sicile haizdir . Bununla beraber, Apple’ın hemen hemen nihai kararlar vermemiş olmasına karşın iPhone 8 raporlarını almak zekice olacaktır.

Delicious

iPhone 8 Ne Zaman Türkiye’ye Gelecek ? Renk Seçenekleri Ve Detaylar - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Mide Küçültme Ameliyatı Yaptırmak Sağlıklı Mı ? Avrupa’nın En Güzel Şehirleri Sıralamasında Zirvede Bakın Neresi Var Iphone 8’in Görüntüleri İnternete Sızdı | İlk Siz Görün Kanıtlanmış Gerçek : Ablanız Ya Da Abiniz Sizden Daha Zeki Battal Gazi Filmindeki Akrep Sahnesinin Sır Perdesi Çözüldü Google Drive Yeni Güncelleme Detayları Belli Oldu

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

F5Yaz.Com – Sosyal İçerik Platformu - Tüm Hakları Saklıdır