Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

iOs 11 Tanıtım Videoları Yayınlandı | Yeni Özellikler Herkesi Şaşırtacak

Ana Sayfa » Teknoloji » iOs 11 Tanıtım Videoları Yayınlandı | Yeni Özellikler Herkesi Şaşırtacak

Geçtiğimiz Haziran ayında düzenlenen WWDC konferansından tanıtılan iOS 11 işletim sistemi sunulan başarıya ulaşmış özellikler yardımıyla konuşulmaya devam ediyor. Şuan beya sürecinde olan iOS 11 hakkında Apple 6 yeni video yayınladı.

Apple Pencil ve Dock

Apple’ın yayınladığı videoda, Dock’u iyi mi kullanacağınıza dair bilgiler var. Ek olarak Apple pencil’in iyi mi kullanılacağına dair geniş kapsamlı içerikler de var. Videolarda Apple’ın iPhone yerine iPad kullandığıda dikkatten kaçmadı.

Apple yeni gözbebeği iOS 11 işletim sistemini izellikle iPad’lerde kullanmayı organize ettiği için daha kullanışlı bir hale getirmiş. Aplle’ın beklentisi iPad satışlarının artacağı yönünde. Genel olarak iPad satışlarının arttırılması için emek harcamalar devam ediyor. Gösterilen videolardan ilkini aşağıda bulabilirsiniz.

iOs 11 Tanıtım Videoları Yayınlandı | Yeni Özellikler Herkesi Şaşırtacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

70 Yaş Üzerindeki Kişilere Kredi Veren Bankalar? Kredi Yaş Sınırı Nedir? İnternette Yaptığınız Yorumlar Artık Denetim Altında Mide Küçültme Ameliyatı Yaptırmak Sağlıklı Mı ? Kilo Vermeye Engel Olan Şeyler Nelerdir ? İşyerinde Mutlu Olabilmek İçin Yöntemler Kilo Vermek İstiyorsanız İşin Sırrı Yatakta !

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Bumerang - Yazarkafe

F5Yaz.Com – Sosyal İçerik Platformu - Tüm Hakları Saklıdır

%d blogcu bunu beğendi: