Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Gün İçinde Değişen Fondöten Rengini Korumak İçin Öneriler!

Ana Sayfa » Moda » Gün İçinde Değişen Fondöten Rengini Korumak İçin Öneriler!
Gün İçinde Değişen Fondöten Rengini Korumak İçin Öneriler!

Bayanların eğer olmazsa olmazı ve büyük kurtarıcıları makyaj malzemeleridir. Hem güzel görünmek hem de iddialı bir hal almak adına, makyaj hanımefendilerin hayatında ehemmiyet taşır. Sadece kullanılan makyaj malzemelerinden kabul edilen fondöten, bazı nedenlerden dolayı oksitlenir ve turuncu bir renge dönüşür. Bu da fena bir görüntünün ortaya çıkmasına niçin olur. Gelin beraber fondöten rengini korumak için neler yapabileceğinizi öğrenelim;

Makyaj Bazı Kullanmayı Ihmal etmeyin

Cildimiz gün içinde naturel yağlar salgılayabilir. Bu durumda fondötenle etkileşime giren yağlar, renk değişimine sebep olacak oskitlenmeyi ortaya çıkaracaktır. Sadece makyaj bazı kullanırsanız, bu ihtimali yok etmeniz mümkün. Makyaj yapmadan ilkin cilde bariyer tesiri yaratan bir makyaj bazını, kesinlikle kullanmanız gerekiyor.

Ciltteki Fazla Yağı Alın

Makyaj bazını sürdünüz ve sıra ciltteki yağ fazlalıklarını almaya geldi. Bunun için yapmanız ihtiyaç duyulan, bir kağıt havluyla cilt yağını temizlemek. Bu işlemi yaparken nazik davranın ve cildinizi makyaj bazından arındırmayın.

Makyajı Sabitlemek Mühim

Cilde fondöteni uygulamak kafi olmayabilir. Bu ihtimali düşünerek, sabitleyici bir pudra kullanmayı dikkatsizlik etmeyin. Böylelikle ciltten çıkabilecek yağı olduğu yerde hapsedebilirsiniz.

Fondötende Renk Tonu Birkaç Renk Açık Olmalı

Tüm bu tarz şeyleri uygulamanıza karşın, fondöten renginin koyulaşmasına engel olamayabilirsiniz. Bu durumda yapmanız ihtiyaç duyulan şey, cildinizden 1 ya da 2 ton açık renkte bir fondöten kullanmak olacaktır.

Delicious

Gün İçinde Değişen Fondöten Rengini Korumak İçin Öneriler! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Seo Nedir ? Nasıl Yapılır ? Kaşlara Düzen Vermek ve Güzelleştirmek İçin Neler Yapılmalı? Kıbrıs’a Yolunuz Düşerse Buraları Görmeden Gelmeyin | Kıbrıs Gezilecek Yerler Rehberi Sağlıklı Yaşam Koçunuz Geldi | Sağlık Yaşam İçin Önemli Tavsiyeler Yıllarca Biriken Paralarınızı Nasıl Değerlendirmelisiniz ? GoPro QuikStories Uygulaması Otomatik Düzenlemeler İçin Fırsat Oluşturuyor

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

F5Yaz.Com – Sosyal İçerik Platformu - Tüm Hakları Saklıdır