Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

GoPro QuikStories Uygulaması Otomatik Düzenlemeler İçin Fırsat Oluşturuyor

Ana Sayfa » Teknoloji » GoPro QuikStories Uygulaması Otomatik Düzenlemeler İçin Fırsat Oluşturuyor


Kısa bir süre ilkin beş dakikadan fazla zamanı toplumsal medyaya harcadıysanız, “hikayelerin” sıcak yeni para birimi bulunduğunu bilirsiniz. Gününüzü takipçilerinizle paylaşmak sizi ve arkadaşlarınızı daha çok data için geri gelmelerini sağlıyor. Hikayeler büyük seviyede Instagram ve Snapchat benzer biçimde uygulamaların alanıydı , GoPro geçtiğimiz günlerde “QuikStories” ile şapkasını özetleyen yüzüğe bir adım atmaya karar verdi .

İpucunda hakikaten de adı geçti. GoPro’un Quik uygulaması bir süredir akıllarda yer alırken ve kameranızdan toplumsal medyaya yüklemek için kısa görüntüler çektikten derhal sonrasında paylaşılabilir videolar hazırlamanıza destek oluyor. QuikStories ile fark, kliplerinizi otomatikman üretmesidir. GoPro, bellek kartınızda ve toplumsal ağınızda zayıflayan videolar arasındaki engeli uzun süre yumruklamaya çalışıyor ve bu son güncellemeyle en kuvvetli darbeye sebep oluyor.

Bugün başlayarak, GoPro uygulamasının son olarak sürümü, QuikStories’in hazırlandığına inanıyor. Yalnız günlük çekim kliplerini GoPro ile harcamanız ve arkasından günün sonunda telefonunuza bağlanmanız ve ana ekranda çekmeniz gerekiyor. Uygulama ondan sonra kameranızda yeni klipler arar ve onları düzenlemek ve müzikle tamamlayarak yayınlamanızı sağlar.

Kliplerle hâlâ bağlantı kurabilir, onları hareket ettirebilir, müzik ve düzenlemeleri değiştirebilirsiniz, sadece hepimiz iyi giderse, yapmanız ihtiyaç duyulan iş fazlaca fazla olmayacaktır. Bundan dolayı herşeyi GoPro hallediyor.

Delicious

GoPro QuikStories Uygulaması Otomatik Düzenlemeler İçin Fırsat Oluşturuyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

2017 Modası Sakal Ve Bıyık Başarılı Olmanın Yolları Nelerdir Hiç Düşündünüz Mü ? Sadece 10 Adımda Depresyona Son Eski Telefonları En İyi Şekilde Değerlendirmek İçin Neler Yapılabilir ? Gebelik Döneminde Obezitenin 8 Tehlikesi Saç Dökülmesine Karşı Doğal Çözüm Arayanları Konuya Alalım

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

F5Yaz.Com – Sosyal İçerik Platformu - Tüm Hakları Saklıdır