Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Google Drive Yeni Güncelleme Detayları Belli Oldu

Ana Sayfa » Teknoloji » Google Drive Yeni Güncelleme Detayları Belli Oldu
Google Drive

Bulut depolama sistemleri içinde en oldukça kullanılan sistemlerden kabul edilen Google Drive, son günlerde Android telefonların gözde servislerinden de biri haline geldi. Her ne kadar Android işletim sisteminde en oldukça kullanılan servislerden biri olsa da Google Drive, için şimdilerde bilgisayarlar üstünden yeni bir teknoloji konuşuluyor. Güncelleme ile Google Drive bilgisayarlara yeni bir özellik gelmiş olacak. İşte detaylar.

İnternet devlerinden önde gelen Google tarafınca sunulan bulut depolama servisi Google Drive için, yeni bir düzene geçiş yapılmasına karar verildi. Google tarafınca açıklanan karala birlikte ortaya çıkan gelişmelerle birlikte uygulamanın bilgisayarlar üstünde de büyük yenilikler kazanacağı ortaya çıktı. Yalnız bilgisayar versiyonunda meydana getirilen bir değişim değil genel olarak Android serilerinde de değişime gidilecek. Yeni sistemin bilgileri neler? Derhal bundan bahsedelim.

Google Drive Yeni Güncellemeyle Senkron Sistemi

Google tarafınca açıklanan güncellemeyle birlikte Google Drive bulut servisinin direkt senkronlu bir halde çalışacağı da açıklandı. Şu şekilde ki artık kullanıcılar istedikleri dosyaları yalnız gönderme istediğinde bulunarak saniyeler içinde Google hesaplarına yedekleyebilecekler. Hem Android akıllı telefonlarında hem de bilgisayarlarda extra bir yükleme istemcisi olmadan direkt senkron sistemi kullanarak istediğiniz dosyaların yedeklenmesi de sağlanacak.

Google Drive Yeni Güncelleme Detayları Belli Oldu

Kullananların tek yapması ihtiyaç duyulan ise mail hesaplarıyla yayınlanacak olan yükleyiciye giriş yapmak. Yükleyiciye giriş yaptıktan sonrasında ise bilgisayarlarınızdan yedeklemek istediğiniz dosyaları anında yükleme yapabileceğiniz benzer biçimde, senkron sistemini açık konuma getirerek direkt dosyalarınızın yedeklenmesini de sağlayabileceksiniz. Doğrusu her seferinde yükleme yapmanız gereke kalmadan otomatik yedekleme yapılabilecek.

Bunun için bir tek seçtiğiniz klasörlerin yedeklenmesinin yapılacağını da belirtelim. Google Drive yeni sisteminde direkt fotoğraflar uygulamanızı da yedekleyebileceksiniz. Fakat tüm bu yedekleme sistemiyle birlikte mevcut parasız depolama kapasitesi da değişmeyecek. Google Drive üstünde gene standart olarak 15 GB depolama kapasitesi sunulduğunu göreceğiz. 15 GB depolama kapasitesini hakkında düzenlemeleri de gene Google Drive üstünden de yapmanız mümkün.

Delicious

Google Drive Yeni Güncelleme Detayları Belli Oldu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Kotalı İnterneti Kotasını Aşmadan Kullanma Yöntemleri Dünyanın En Zenginleri Listesi | Aralarında Türk Var Mı Acaba ? Daha Gür Saçlarınız Olsun İster Misiniz ? Yüzünüzde Şişme Ve Pembeleşme Mi Var ? 70 Yaş Üzerindeki Kişilere Kredi Veren Bankalar? Kredi Yaş Sınırı Nedir? Babalar Günü Hediye Fikirleri – Ne Alabilirim ?

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

F5Yaz.Com – Sosyal İçerik Platformu - Tüm Hakları Saklıdır