Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Burun Estetiği İçin En Doğru Zaman Nedir ?

Ana Sayfa » Sağlık » Burun Estetiği İçin En Doğru Zaman Nedir ?

Burun Estetiği İçin En Doğru Zaman Nedir ?

Yaz mevsiminde en fazla dört gözle beklenen ve yanıt aranan güzel duyu cerrahi ile ilgili sorularının başlangıcında, bu mevsimde burun estetiğinin yapılıp yapılmayacağı geliyor.

Güzel duyu , Plastik ve Rekonstrüktif Cerrah Op. Dr. Bülent Cihantimur, mevzuyla ilgili şu açıklamaları yapmış oldu: “Yaz mevsiminde tatilden faydalanarak ve üstelik yenilenerek hayatlarına devam etmek isteyen pek oldukça hastamız oluyor. Fakat kafalarında, yaz mevsiminde güzel duyu yapılıp yapılamayacağı sorusu var. En fazla talep edilen cerrahi uygulamanın burun estetiği bulunduğunu düşünürsek, bilhassa burnundan memnun olmayanların birincil suali bu oluyor”.

Güneşten koruyun yeter

“Güzel duyu International kliniklerimizde burun estetiği için değişik tekniklerimiz var. Söz gelimi Rahat Burun Estetiği olarak isimlendirdiğimiz, daha fazlaca burun ucuna müdahale edilen ve burnun yukarı kaldırılmasını elde eden operasyonda, birkaç gün dikkat ederek iyileşme döneminizi geçirebiliyorsunuz. Ek olarak burun ameliyatlarında belli bir süre gözlük kullanımını kısıtlamak ve güneşten korunmak gerekiyor. Bu koşulları sağladığınız takdirde, burun estetiği olmanızda herhangi bir sakınca yok” diyen Op. Dr. Bülent Cihantimur, yaz mevsiminde de burun estetiği yapılabileceğini deklare etti.

Sınır ötesi hasta, yaz mevsimi tercih ediyor

Sıhhat turizmi ile gelen yabancı hastaların bilhassa yaz mevsiminde burun estetiği yaptırmaya sıcak baktığını söyleyen Cihantimur ” Sınır ötesi hastalar iş programlarını ayarlayarak hem tedavi oluyorlar, hem de dinlence yapıyorlar. Onlara da aynı ifadeyi kullanıyoruz. Geniş bir şapka kullanarak, hem güneşin zararı olan ışınlarının, operasyon sonrası burun derisine dik açıyla gelmesini engelliyorlar, hem de gözlük kullanmaya gereksinimleri kalmıyor. Meydana getirilen operasyona gore, ertesi gün taburcu ediliyorlar ve sonrasında tatillerini yapıyorlar. Ülkelerine döndüklerinde ise, yenilenmiş bir halde hayatlarına kaldıkları yerden devam ediyorlar.

Bu yüzden yazın burun operasyonu yapılmaz diye bir kaide yok, koruduğunuz ve dikkat ettiğiniz sürece son aşama pozitif yönde bir iyileşme periyodu yaşayabilirsiniz” ifadesinde bulunmuş oldu.

Delicious

Burun Estetiği İçin En Doğru Zaman Nedir ? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

PES 18 Sistem Gereksinimleri ve Çıkış Tarihi Facebook’da Ünlü Olmak İçin Yapılması Gerekenler Aldığım Telefon Kaçak Çıkarsa Ne Yapacağım ? 2017 Modası Sakal Ve Bıyık Uzay Ülkesinde Yaşamak İçin Yerinizi Şimdiden Alın Fotoğraf Çekilmesi Yasak Olan Bölgelerde Çekilmiş Enfes Manzaralar

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

F5Yaz.Com – Sosyal İçerik Platformu - Tüm Hakları Saklıdır