Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Behzat Ç. Ekranlara Geri Dönüyor

Ana Sayfa » Sinema » Behzat Ç. Ekranlara Geri Dönüyor
Behzat Ç. Ekranlara Geri Dönüyor

Neredeyse her insanın oldukça iyi bilmiş olduğu fenomen dizi Behzat Ç. bazı siyasal sebeplerden dolayı ortalama 2 yıl ilkin yayından kaldırılmıştı. Genel anlamda çekimleri Ankara’da meydana getirilen dizinin fanatik kitlesi oldukça genişti. Yayından kaldırılmasıyla hayranlarını oldukça üzen Behzat Ç. Erdal Beşikçioğlu’nun açıklamasına gore ekranlara geri dönecek.

Erdal Beşikçioğlu, Ankara’da Panora AVM ve İlgi Otizim Derneğinin ortaklaşa iş ile yürüttüğü ortaklık yardımıyla hayranı Davet ile biraraya geldi. Bu buluşmada müjdeyi veren deneyimli oyuncu Behzat Ç.‘nin en kısa zamanda ekranlara geleceğini duyurdu.

Bu açıklamadan sonrasında konuşulan tek şey dizinin ne süre ve hangi kanalda başlamış olacağı. Oldukça büyük olasılıkla dizi web üstünden yayınlanacak. Son dönemlerde Fİ dizisi ile web dizileri oldukça ilgi görmeye başladı. Behzat Ç.’de formayı gereği web üstünden daha rahat yayınlanabilir. Fanatikleri şimdilik heyecanlı bir bekleyiş içinde.

Delicious

Behzat Ç. Ekranlara Geri Dönüyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Gün İçinde Değişen Fondöten Rengini Korumak İçin Öneriler! Koç Burcunu Heryerde Tanıyabileceğiniz 10 Özellik Facebook GIF Güncellemesinin Detayları Ortaya Çıktı İzleyene Yoğun Duygulalar Yaşatan Son Yılların En İyi Aşk Filmleri Doğa İçin Çal 8 – Hayde | İlk Kez Burada GoPro QuikStories Uygulaması Otomatik Düzenlemeler İçin Fırsat Oluşturuyor

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

F5Yaz.Com – Sosyal İçerik Platformu - Tüm Hakları Saklıdır