Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Banka Kredisi Kullanmak için Gerekli Belgeler

Ana Sayfa » Genel » Banka Kredisi Kullanmak için Gerekli Belgeler

Bankalar müşterilerinin gerek bireysel gerekse de ticari ihtiyaçlarına karşılık olarak birçok banka kredisi ni kullanımlarına sunmaktadırlar. Her bir kredi kendi içerisinde çeşitli faiz oranına ve ödeme vadesine sahip olduğu gibi çeşitli başvuru şartlarına da sahiptir. İhtiyacı gereği kredi çekmek isteyen bir kişi belirlemiş olduğu bankanın kredi başvuru yollarını öğrenmesi gerekir. Genellikle birçok banka kredi başvurusu için banka şubelerini, SMS hattını, internet platformunu, ATM’leri ve mobil bankacılık hizmetlerini kullanmaktadır.

Konut Kredisi Faizleri Daha da Düşecek mi ?

Banka şubeleri üzerinden başvuruda bulunmak isteyen banka müşterileri bireysel veya ticari müşteri hizmetleri yetkilisi aracılığıyla kredi talebini gerçekleştirebilmektedir.

SMS hattı üzerinden başvuru yapmak isteyenler, bankanın kredi talebinde bulunacak olan kişiden talep ettiği bilgileri SMS yoluyla yine bankanın belirlemiş olduğu hatta kısa mesaj atmasıyla gerçekleştirilir.

Banka kredileri nden herhangi birini kullanmak için kullanılabilecek bir diğer yolsa bankanın internet platformudur. Bankanın internet sitesi üzerinde bulunan krediler sayfasındaki ürünlerden herhangi birini seçmek suretiyle aynı erkanda yer alan formun doldurulması ile kredi başvurusunda bulunulabilir.

Terör Mağdurlarına Faizsiz Kredi

ATM yoluyla kredi başvurusunda bulunmak isteyen müşteriler haftanın her günü 7/24 açık olan ATM’lerdeki yönlendirmeyi takip ederek kredi talebinde bulunabilirler.

Kredi Talebi İçin Gerekli Evraklar

Gelişen teknolojiye bağlı olarak kimlik, adres, SGK kayıtları ve maaş bilgileri çok kolay bir şekilde finans kuruluşlarına düşmektedir. Bu cihetle kredi başvurusunda bulunmak isteyen bir kişi kendine ait olan nüfus cüzdanıyla tüm kredi başvurunu gerçekleştirebilir. Bazı bankalar kişiden ayrıca adres bilgilerini gösteren ikametgâh belgesini veya adına düzenlenmiş bir faturayı da isteyebilmektedir. Aynı şekilde bazı bankalar kişinin gelirini gösteren maaş bordrosunu da isteyebilmektedirler.

Kredi Borçları İçin Hapis Cezası

Banka Kredi Talebi Ne Zaman Sonuçlanır?

Banka kredisi kullanmak isteyen bir kişinin yapmış olduğu taleplerine karşılık bankanın olumlu veya olumsuz cevapları çeşitli kanallar üzerinden gerçekleştirilmektedir. Bireysel müşteri hizmetleri yetkilisi ile yapılan başvurular anında sonuç alabilirsiniz. İnternet üzerinden yapılacak olan başvurulara cep telefonunuza gönderilecek SMS veya doğrudan bankanın sizleri aramasıyla sonuçlanır. SMS yoluyla yapılan başvurular 5 dk. ile 15 dk. arasında gerçekleşen geri dönüşler ile talepte bulunan kişiye bildirilir.

Bu yazı; Bankakredinotu.net sitesinden alınmıştır.

Banka Kredisi Kullanmak için Gerekli Belgeler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Bu Pirana Balığı Türkiye’de Bakın Nerede Çıktı Araba Kullanmayı Seviyor Musunuz ? Dünya’nın En Tehlikeli Yollarına Baktıktan Sonra Bir Kez Daha Düşünün Çanakkale Assos Gezi Rehberi Yağ Bezeleri İçin Bitkisel Çözüm Nedir ? Tavsiyeler 40 Yaşını Geçtiyseniz Dikkat Edin ! Tatili Ucuza Getirmek İçin Bakın Neler Yapıyorlar ?

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Bumerang - Yazarkafe

F5Yaz.Com – Sosyal İçerik Platformu - Tüm Hakları Saklıdır

%d blogcu bunu beğendi: