Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Balayına Gidecek Çiftler İçin Sıradışı Yerleri Belirledik

Ana Sayfa » Foto Galeri » Balayına Gidecek Çiftler İçin Sıradışı Yerleri Belirledik

1 2 3 4 5 6 7

Neredeyse aylarca planlanan ve hayatınızın unutulmazlarından olmasını istediğiniz balayı tatili için sıra dışı ve şık yerler araştırıyorsanız bu yazı tam sizlik.  Özel, farklı, unutulmaz, güzel, egzotik, lüks, dinlendirici, romantik, mükemmel, şimdiye kadar gezdiğiniz yurtdışı turları ile herhangi bir tatilden çok daha fazlasını bulacağınız yedi rüya yeri sizler için seçtim. Santorini’nin beyaz badanalı evlerinden Fiji’ye uzanan bu uzun yolculuğa hazırsanız, hemen okumaya başlayın.

1- Santorini, Yunanistan

Dünyanın şüphesiz ki en güzel manzaralarından birini sunan Santorini’de güneş öyle bir batar ki, aylar yıllar sürsün istersiniz. Balayı tatilleri için oldukça popüler bir destinasyon olan Santorini’de hayatınızın en önemli tatili olan balayınızı geçirin ve renkli kumsallarda yürüyüşe çıkın. İyi bir şekilde korunmuş olan Ancient Akrotiri’nin arkeolojik kalıntılarını yakından görün, Thirassia’daki tarihi Manolas şehrine götüren eski merdivenleri tırmanın ve Caldera’nın nefes kesici manzarasını fotoğraflayın.

Delicious

Balayına Gidecek Çiftler İçin Sıradışı Yerleri Belirledik - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Masanız Dağınık Mı ? Öyleyse Bir Dahi Olabilirsiniz İşyerinde Mutlu Olabilmek İçin Yöntemler Fotoğraf Çekilmesi Yasak Olan Bölgelerde Çekilmiş Enfes Manzaralar Dünyanın En Büyük Toprak Kayması Çin’de Gerçekleşti Diz Ağrısını Geçirecek Tavsiyeler Bu Pirana Balığı Türkiye’de Bakın Nerede Çıktı

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

F5Yaz.Com – Sosyal İçerik Platformu - Tüm Hakları Saklıdır