Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Assassin’s Creed Origins İçin Çıkış Tarihi Belli Oldu

Ana Sayfa » Güncel » Assassin’s Creed Origins İçin Çıkış Tarihi Belli Oldu

Ubisoft kısa sürede Farcry 5 çıkacağını duyurmuştu. Ubisoft, 2016 senesinde Assassin’s Creed için ana oyun yayınlamamıştı. Son alınan haberlere bakılırsa serinin devamı Origins çıkış zamanı belli oldu.

Bu söylenti birçok yerde dolaşmaya başladı. Bu sızıntı, meşhur portal Reddit’ten geldi. Bu platformdan meydana getirilen açıklamaya bakılırsa, 27 Ekim 2017 tarihinde oyun piyasaya sürülecek. Ek olarak serinin bu oyunununda Assassin’s Creed Origins olacağıda doğrulandı. Eski mısırda geçecek oyuna ilişkin birde fotoğraf gösterildi.

Assassin’s Creed Origins tutarları ne kadar?

Serinin Ekim 2017’de çıkacak son oyunun fiyatlarıda belli oldu. Standart sürüm 59,99 $ , Deluxe sürüm 69,99$ olacak. Sürem biletinin birleştirildiği Altın sürümü 99,99 $ olarak belirlendi. Oyunun Türkiye tutarları hemen hemen belli değil fakat orjinal fiyatlarına bakılacak olursa, oyunu Türkiye’de almak birazcık zor olacak şeklinde.

Delicious

Assassin’s Creed Origins İçin Çıkış Tarihi Belli Oldu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Erkeklerin Giyinmesi Gerçekten Zor | Mezuniyet İçin Öneriler Burun Estetiği İçin En Doğru Zaman Nedir ? Masanız Dağınık Mı ? Öyleyse Bir Dahi Olabilirsiniz Angry Birds Evolution Android Ve iOS İçin Yayınlandı Aç Kalmadan Kilo Vermek İster Misin ? İçeri Buyur Kilo Vermek Ve Kilo Almak İsteyenler İçin Altın Değerinde Tavsiyeler

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

F5Yaz.Com – Sosyal İçerik Platformu - Tüm Hakları Saklıdır