Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Apple Music Aboneliğini İptal Etmek İstiyor Musunuz ?

Ana Sayfa » Güncel » Apple Music Aboneliğini İptal Etmek İstiyor Musunuz ?

Apple Music Aboneliğini İptal Etmek İstiyor Musunuz ?

Apple teknolojiyle ilgili olan kişilerin fazlaca yakından takip ettikleri son aşama başarıya ulaşmış bir teknoloji devidir. Apple kuruluşunun insan hayatına sunmuş olduğu hizmetler, içinde yaşamış olduğumuz çağ itibari ile ilkin hizmetler oluyor. Apple cihazlar son teknoloji ürünleri olarak birçok uygulamayı da kendiyle birlikte bizlere sunuyor. Bunlardan birisi de Apple Music oluyor. Bu uygulama ile birlikte İOS kullanıcıları, cihazlarından oldukça sayıda müziğe ulaşabiliyor. Uygulamayı cihazınıza kullanıcı profiliniz ile indirerek kurulumu gerçekleştirebiliyorsunuz. Eğer profiliniz yoksa kısa sürede cihazınızda yeni bir profil kurulumu yapılabiliyor. Kurulum gerçekleştirildikten sonrasında Apple sizlere 3 aylık parasız bir test sunuyor. Bu süre dolduktan sonrasında ise aile aboneliği, standart abonelik şeklinde seçeneklerle değişik ödemelerden oluşan seçeneklere kullanımınıza veriliyor. 4,99 $ ile 14,99 $ içinde değişkenlik gösteren seçenekler mevcut. Sadece bir sebeple uygulama aboneliğinizi iptal etmek isterseniz, bir ekip şekilleri uygulamanız gerekiyor.

Apple Cihazlarınızdan Apple Music Aboneliğinizi İptal Etme Yolu

Apple cihazınızda kullanmış olduğunuz müzik uygulamasının test süresi geçtikten sonrasında yada bir süreçten sonrasında ödeme yapmak istemeyerek iptal etmek isteyebilirsiniz. Bu seçenek Apple aygıt kullanıcılarına sunuluyor. Otomatikman yenilenen Apple Music aboneliği iptali için adımları aşağıda sıralıyoruz;

  • iTunes’e girerek sağ üst köşede bulunan profil isminize tıklıyorsunuz. Oluşturulan pencerede hesap bilgilerinin üstüne tıklayarak giriş yapıyorsunuz.
  • Hesap bilgilerinin peşinden karşınıza sekmeler çıkıyor. Burada ayarlar menüsü altında “Abonelikler” bulunuyor. Burayı kullanarak Apple cihazınız ile abone olduğunuz uygulamalardaki abonelikleri yönetebilmeniz mümkün oluyor.
  • Son olarak girmiş olduğunuz sayfada; “Otomatik Abonelik” bulunuyor. Burada Apple Music uygulamanız için otomatik abonelik kapat kutusunu işaretliyorsunuz. Peşinden gelen onay kutusunda; “Kapat” butonuna tıklıyor ve aboneliğinizi kapatıyorsunuz.
Delicious

Apple Music Aboneliğini İptal Etmek İstiyor Musunuz ? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Ukrayna Hakkında Hiç Duymadığınız 25 Enteresan Bilgi Yurtdışından Telefon Aldım Ama Nasıl Kayıt Ettireceğim ? Obeziteye Karşı Doğru Beslenme Teknikleri Skoda’da Artık Elektrikli Araç Üretiyor | Vision E Ios 11’de Hangi Özellikler Var ? Sezona Hızlı Giriş Yapıp Erken Final Yapan Diziler | 2017

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

F5Yaz.Com – Sosyal İçerik Platformu - Tüm Hakları Saklıdır